ESPRESSERIA SILVER

Compact model, heerlijke smaak
Lees meer
Artikelnummer : EA82FB10
€ 599,99(1)

Kenmerken

Omschrijving

KRUPS ESPRESSERIA EA82F ESPRESSOMACHINE: DE SMAAK VAN EEN ECHTE ESPRESSO OP EEN PERFECTE MANIER BEREID

Met de Espresseria KRUPS Quattro Force bereidt u een smaakvolle en aromatische espresso en haalt u het beste uit uw koffie. Deze volautomatische espressomachine is uitgerust met het Quattro Force systeem, waarbij de deskundigheid van KRUPS de vier belangrijke stappen voor het bereiden van de perfecte espresso optimaliseert: malen, tamping, percolatie en doorstroom. De koffiemolen van de Active Speed espressomachine is gemaakt van super kwalitatieve materialen voor betere duurzaamheid en nauwkeurigheid en maalt de bonen 20% sneller.* Het tamping systeem met een zeer sterke hydraulische cilinder is uitgerust met de KRUPS technologie en drukt de koffie extra stevig aan. Het geoptimaliseerde zetsysteem met perfecte percolatie voor een perfect kopje koffie naar uw smaak. Espresseria KRUPS Quattro Force: een perfect resultaat vanaf de bonen tot in uw kopje. * vergeleken met de vorige KRUPS koffiemolen

Eigenschappen

KENMERKEN
Bedieningspaneel Scherm  
Reinigingsprogramma voor het melksysteem AUTOMATISCH  
Melksysteem Milk Confort Technology / One Touch Cappuccino x1  
Recepten Double espresso accessory  
DRANKEN
Vooraf ingestelde koffiesterktes 3  
Variabele hoeveelheid water in een kopje    
Melkdrank maken Automatisch in één keer  
ANDERE
Interface Lcd-scherm  
Klok    
Programmeren van automatische uitschakeling    
Uitneembaar opvangbakje    
Welkomstpakket XS3000, F054, F088  
Talen 20  
Aan/uit-schakelaar    
Programmeren van automatische inschakeling    
Kleuren SILVER  
ALGEMEEN
Vermogen 1450  W
Aanpassen van de hoeveelheid Ja  
Druk 15  
Koffiemolen Metalen conisch maalwerk  
Inhoud van het bonenreservoir 275  g
Capaciteit waterreservoir 1.7  L
Detector "leeg waterreservoir"    
Inhoud van het koffiedikbakje NO  
Gepatenteerd compact Thermoblock-systeem (CTS)    
Voltage 220-240  V
Frequentie 50  Hz
Vermogen 1450  W
TECHNISCH
Aantal kopjes zwarte koffie per keer, cycli 2  
Koffiezeteenheid met variabel volume 6-9  g
Aanpassen van de maalfijnheid Handmatig (3 niveaus)  
Aantal temperatuurniveaus 3  
Aanpassen van de koffietemperatuur 3  
Automatische dubbele maalcyclus voor grote koffiemokken (220 ml)    
Max. afstand van de koffie-uitloop tot het opvangbakje 11,7  cm
In de hoogte verstelbare koffie-uitloop    
Heetwaterfunctie    
ONDERHOUD
Detectie van kalkaanslag AUTOMATISCH  
Spoelprogramma HANDMATIG  
Spoelprogramma voor het melksysteem AUTOMATISCH  
Reinigingsprogramma AUTOMATISCH  
Herinnering voor ontkalken AUTOMATISCH  
Aqua Filter-systeem Ja  
OVERIG
Scherm LCD  
MAKKELIJK TE GEBRUIKEN
Afneembare watertank Ja  
Prijs € 599,99

Accessoires kopen

Instructies & handleiding

Veelgestelde vragen

Het Claris-patroon moet ongeveer elke 50 liter water of minstens elke 2 maand worden vervangen.
Naargelang je model kan de machine automatisch vragen om het te vervangen.
Het kan normaal zijn dat je geen waarschuwingsberichten krijgt als je verbruik van stoom/heet water laag is.
Je espressomachine is uitgerust met een teller en zal je automatisch informeren wanneer je moet ontkalken na een bepaald aantal stoom-/heet waterbereidingen en volgens verscheidene parameters: je verbruik, de hardheid van het water...
Nadat je een bepaald aantal kopjes hebt bereid, is het belangrijk om het hele koffiecircuit van de machine te reinigen en ontvetten met een reinigingstablet om de smaakkwaliteit van je dranken te behouden.

De machine is uitgerust met een reinigingsprogramma en zal je automatisch informeren wanneer dit nodig is, afhankelijk van verscheidene parameters: je verbruik, de hardheid van het water, etc.

We bevelen aan dat je de machine reinigt zodra de machine dit aangeeft en dat je de tabletten gebruikt waarvan de dosering perfect is aangepast en getest door onze teams om effectief te werken tegen kalkaanslag, zonder risico van agressie of schade aan de interne componenten van de machine.
Je machine heeft een uniek ontwerp met gebruik van hydraulische technologie om de perfecte koffie te maken.

Door deze constructie kan het koffiecircuit onder druk worden gespoeld en automatisch na elk kopje worden afgevoerd: de garantie van perfecte hygiëne.

Dit unieke systeem:
  • Garandeert dat er geen water in de machine blijft, waardoor kalkaanslag wordt beperkt en langdurende prestaties worden verzekerd. Na elk gebruik kan je zien dat er water in het lekbakje zit dat verbonden is met deze automatische spoeling/afvoer.
  • Vermindert de behoefte voor reiniging en onderhoud tot een minimum, geeft u het plezier van koffie zonder problemen.
We raden aan dat je alleen je machine ontkalkt wanneer je een waarschuwing krijgt om schade aan componenten te vermijden die niet zijn ontkalkt.

Tijdens de eerste maanden gebruik, als het aantal dranken niet voldoende is voor ontkalken, kan je niet handmatig eerder ontkalken (naast de automatische waarschuwing).
Na dit aantal dranken is het mogelijk om handmatig te ontkalken (afhankelijk van het model).
Dat kan te wijten zijn aan tal van factoren:
• Er is geen water in de tank; vul de tank,
• Uw tank is niet correct geïnstalleerd; druk stevig op de tank,
• De filter is geblokkeerd; de gemalen koffie is te fijn. Reinig de filterhouder en probeer een koffie die minder fijn is gemalen,
• De pomp wordt niet gevoed; raadpleeg de instructies om deze te voeden,
• Uw toestel heeft kalkaanslag; ontkalk het,
• Het Claris-filterpatroon is vervangen maar niet gereedgemaakt; raadpleeg de instructies om deze gereed te maken.
Controleer of de stoompijp niet verstopt is geraakt.
Schakel het apparaat uit, laat het afkoelen en reinig en maak alle openingen van de stoompijp vrij met de meegeleverde naald.
Maak de opening van de steunpijp van de stoompijp vrij met een naald.
Verwijder de Claris-patroon.
Verwijder, indien aanwezig, het waterfilter uit de machine. Als het probleem hierdoor niet is opgelost, kunt u de knop voor maalfijnheid naar rechts draaien om een grovere maling te verkrijgen (dit is mogelijk afhankelijk van het gebruikte type koffie).
Voer een of meerdere spoelcycli uit.
Bij herhaald gebruik is het mogelijk dat er slechts enkele druppels uit de stoompijp komen.
  • Controleer of er koffiebonen in het reservoir zitten en of deze correct worden verdeeld.

  • Vermijd het gebruik van olieachtige, gekaramelliseerde of gearomatiseerde koffie.

  • Maak de koffie in twee cycli door de functie voor twee kopjes te gebruiken.

  • Pas de fijnheid van de gemalen koffie aan met de regelknop in het reservoir voor koffiebonen.



    Volgens model:
Wijzig de instelling voor de molen alleen wanneer deze bezig is met malen.
Gebruik het toestel niet. Laat de kabel vervangen door een erkend reparatiecentrum om gevaar te voorkomen.
Espresso heeft een meer uitgesproken aroma dan "gewone" koffie.
Een espresso is dan ook te herkennen aan het rijke aroma en het romige schuim in het kopje.
Hiervoor zijn een druk van 15 bar (deze druk wordt alleen bij espressomachines bereikt), water met een temperatuur van 90-92°C en fijn gemalen en afgemeten koffie (7 g per kopje) nodig.
Uw toestel bevat veel materialen die geschikt zijn voor hergebruik of recycling. Breng het naar een verzamelpunt voor afval.
Als u denkt dat er een onderdeel ontbreekt, contacteer dan de klantendienst. Wij helpen u een geschikte oplossing te vinden.
Ga naar de sectie "Accessoires" van de website om gemakkelijk te vinden wat u nodig hebt voor uw product.
U vindt meer gedetailleerde informatie in de rubriek Garantie op deze website.

Ook geïnteresseerd in

Scroll To Top